İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nankör Kedi Dijital Çizim

Dijital çizimin faydaları

Dijital çizime başladım başlayalı kafamı dağıtabildiğimi fark ettim. Dijital çizim her ne kadar çok zamanımı alsa da bu yoğun dönemimde biraz olsun kafamı dağıtmama yarıyor. Gündelik işlerimin arasından sıyrılmak biraz olsun iyi geliyor.

Dijital çizim için kullanabileceğiniz tabletleri veya kullanabileceğiniz uygulamaları bir başka yazımda paylaşacağım. Bunun için yorumlara merak ettiklerinizi yazabilirsiniz. Bende bu sayede sizlere daha iyi bir içerik üretebilirim.

Yaptığım çizimden bahsedeyim. Nereden çıktı? Aslında yakın arkadaşlarımla aramızda olan espirilerden doğdu. İbrahim Tatlıses’i renkli bir kişilik olarak görüyoruz ve arkadaşlarımızla aramızda sürekli şakalaşıyoruz. Dolayısıyla bende buradan yola çıkarak video çektim. Sonrasında da “neden gerçekten çizmiyorum ki? Hem çizime alışmış olurum” deyip çizime başladım. Tabii daha çok amatörüm. Gelişme aşamasını mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmek bu işi kolaylaştırıyor.

Şunu söylemeliyim ki bu çizim sırasında çokça “Nankör Kedi” şarkısını dinledim😂. Bundan dolayı çizimin adı “Nankör Kedi”

Unutmayın sormak istediklerinizi yorumlara yazarak size daha iyi içerikler üretmemi sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir