İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toplu tasarım şöleni

Tasarımlarımın bir kısmını atmamıştım geçtiğimiz şu iki üç günlük dönemde. Şimdi bunları toplu şekilde ekleyeyim dedim. Aslında instagram sayfamı takip edenler zaten bu paylaşımlardan anlık olarak faydalanabiliyor. Ancak buranında tadı ayrı. Burada ben sizlerle daha bir iç içe sohbet ediyormuş gibi hissedip yazıyorum. Dolayısıyla bloğumu seviyorum. Şimdi tasarımlara geçelim. Bakalım neler yapmışız;

Hep instagramda tek renk ve onun tonları üzerine bu tarz çizimler görüyordum. Bende dedim ki neden bu tasarımlarda kendimi geliştirmiyorum? Sonrasında oturdum ve bunu çizdim.

Ahaha bu tasarımı yüksek lisans derslerimden çok fazla bunaldığımda çizmiştim. Bildiğin ben.

Her ne kadar becerememiş olsam da burada ve sosyal medya hesabımda gelişimimi paylaşmaktayım. Bu tarz ve daha minimalist tasarımlara bayılıyorum. Umarım daha iyi öğrenip daha güzel tasarımlar çıkarabilirim.

Bu ise son çalışmam. Dün(12 yi geçti saat. Gecenin 1.30 unda size makale yazıyorum.) perspektif çalışmak için yaptığım bir tasarım. Geliştirilmesi gereken çok şey var. Başlangıçta fırçalarım kullanımını hala oturtamadım. Katman yapısını daha aktif kullanmam gerekmekte gibi bir çok eksiğim var. Ancak her şey zamanla. Bir yerden başlamak gerekirdi değil mi?

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir